Phonak Naida Paradise İşitme Cihazları

Phonak Naída Paradise, güçlü sesi, akıllı telefonlarla, TV’lerle ve diğer cihazlarla bağlantıyı ve akıllı uygulamaları güçlendiren güçlü BTE (kulak arkası) işitme cihazıdır.

phonak-naida-paradise-isitme-cihazi

myPhonak uygulamasıyla işitme deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz. Ses ayarlarını ince ayar yapabilir, kendi özel programlarınızı oluşturabilir ve gerçek zamanlı işitme cihazı ayarlarını uzaktan işitme uzmanınızdan alabilirsiniz.

Phonak Naida Paradise İşitme Cihazları Öne Çıkan Özellikleri

Naída Paradise, rakipsiz ses kalitesi sunar. Yeni donanım ve geliştirilmiş yazılımı bir araya getiren bu işitme cihazı, çeşitli dinleme durumlarında ihtiyaçlarınıza cevap verir. Konuşma Geliştirici, Dinamik Gürültü Önleme, Hareket Sensörü İşitme gibi yeni özelliklere sahiptir.

Phonak, Naída Paradise’ın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için kişiselleştirilmiş dijital çözümler geliştirmiştir. Bu güçlü uygulamalar, müşterilere özel bir deneyim sunan özelliklere erişim sağlar.Naída Paradise, evrensel bağlantı için tasarlanmıştır. iOS ve Android akıllı telefonlara, TV’lere, Roger cihazlarına ve kablosuz aksesuarlara doğrudan bağlanabilir. Bu sayede işitme cihazı kullanıcıları için birçok olasılık sunar.

Yeni donanım ve geliştirilmiş yazılımın birleştiği Naída Paradise, güçlü ses özellikleriyle farklı dinleme durumlarına uyum sağlar. Konuşma Geliştirici, Dinamik Gürültü Önleme, Hareket Sensörü İşitme gibi yeni özellikler içerir.

Phonak Naida Paradise İşitme Cihazı Modelleri​
Phonak Naida Paradise Şarjlı İşitme Cihazı Modelleri​
Phonak NAIDA P90 UP
Phonak NAIDA P90 R
Phonak NAIDA P70 UP
Phonak NAIDA P70 R
Phonak NAIDA P50 UP
Phonak NAIDA P50 R
Phonak NAIDA P30 UP
Phonak NAIDA P30 R

Phonak Naida Paradise Genel Özellikleri

Otomatik Algılama İşletim Sistemi 4.0: Dinleme ortamınıza otomatik olarak uyum sağlamak için önceden ayarlanmış program sayısını algılar ve seçer.

Yankı Bloğu: İbadet merkezleri, oditoryumlar, toplantı salonları gibi yankı üretme eğiliminde olan ortamlarda dinleme deneyimini geliştirir.

Arabada Konuşma: Sürüş sırasında iletişimi geliştirmek için yol gürültüsünü azaltır. Rahat ve sessiz konuşmaların keyfini çıkarın.

Echo’da Konfor: Müzeler, spor salonları, oditoryumlar gibi yansıtıcı yüzeylere sahip yerlerde yankılanmayı önemli ölçüde azaltır.

Yüksek Gürültüde Konuşma: Gürültülü bir kalabalık veya restoran gibi çok gürültülü bir ortamda otomatik olarak bir kişiye odaklanır.

Sound Softener: Rahatsız edici yüksek sesleri yumuşatır.

Wind Block: Dışarıda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak için rüzgar sesini bastırır.

Speech in 360: Konuşma yönünü otomatik olarak seçerek, konuşmacıya bakmanıza gerek kalmadan konuşmanın anlaşılırlığını artırır.

Dokunmatik Kontrol: İşitme cihazındaki düğmeye dokunarak telefon aramalarını kabul etme, sonlandırma, akışı duraklatma veya Siri/Google Assistant’ı etkinleştirmek için işitme cihazındaki düğmeye dokunun.

Çevresel Ses Dengesi: Akış ses düzeyini ortamınızdaki diğer seslere göre ayarlamanıza olanak tanır.

Gürültü Önleyici: Çevredeki gürültüden öne doğru konuşmayı ayıran tüm mikrofonlardan gelen bilgileri birleştirir.

Gerçek Kulak Sesi: Doğal ses algısı verirken yerelleştirme ipuçlarını geri yükler.

UltraZoom: Gürültülü bir kalabalıktan duymak istediğiniz tek sesi otomatik olarak çıkararak duymak istediğiniz sese odaklanmanızı sağlar.

Medya Konuşması + Mikrofon Aktarımı: Akıllı telefonlardan aktarılan telefon görüşmelerini dinlerken daha doğal bir ses deneyimi sağlar.

Medya Müziği + Mikrofon Aktarımı: Akıllı telefonlardan aktarılan müzikleri dinlerken daha doğal bir ses deneyimi sağlar.

Gürültüde Konfor: Kimse konuşmadığında bile arka plan gürültüsünü otomatik olarak azaltır.

Mobil Akustik: Telefonu kullanırken arayanın sesini her iki kulaktan da duymanızı sağlar.

FlexKontrol: SoundFlow otomatik sistemini geliştirerek kişiselleştirerek sesleri daha net ve rahat hale getirir.

Ses Kişiselleştirme: Ses kontrolünü kişisel işitme kaybınıza göre kişiselleştirir, sesleri ihtiyaçlarınıza göre daha yüksek ve daha yumuşak hale getirir.

Ses Kurtarma: Yüksek frekanslı işitmeyi geri yükler. Çevrenizdeki hayatınızı zenginleştiren günlük seslerin keyfini çıkarın.

Tinnitus Dengeleyicisi: Aletleri takarken kulak çınlamasını azaltmaya yardımcı olabilecek bir sinyal üretir.

Gürültüde Konuşma: Arkadan gelen gürültü azaltılarak önünüzdeki konuşmaya odaklanmanızı sağlar.

Ses Odaklanma: Sadece rahatlamak veya bire bir sohbetin tadını çıkarmak için rahat bir dinleme ortamı yaratır.

Islık Bloğu: Geri bildirimsiz işitme.

Hızlı Senkronizasyon: Her iki işitme cihazını da tek dokunuşla kontrol edebilmenizi sağlar.

Otomatik İklimlendirme: Aklimatizasyon hızı ve hedef seviye kolayca ayarlanabilirken amplifikasyon seviyesini otomatik olarak artırır.

Gürültü Kesici: Anlama yeteneğinizi etkilemeden trafik veya tavan vantilatörünün sürekli uğultusu gibi rahatsız edici arka plan gürültülerini azaltır.

Şarj Edilebilir: İsteğe bağlı lityum iyon piller ve şarj cihazıyla şarj başına 24 saate kadar pil ömrünün keyfini çıkarın. 6 yıllık pil ömrü.

Su ve Neme Dayanıklılık: Suya, tere, neme ve toza karşı koruma sağlar.