Mavi İşitme Cihazları

İşitme cihazı sektöründe 18 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimizle hizmetinizdeyiz!

Mavi İşitme Merkezi olarak, işimizi tutkuyla yapmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında işitme kaybı yaşayan ve işitme cihazı kullanan hastaların ihtiyaçlarını anlama konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. 2005 yılında toptan satış alanında başladığımız yolculuğumuza, bugün ise perakende hizmetleri sunarak devam ediyoruz.

Biliyoruz ki işitme cihazları sadece bir ürün değil, bir hizmet sektörüdür. Bu nedenle Mavi İşitme Merkezi olarak, işitme cihazının hayatınızın her alanında önemli bir parçası olduğunu biliyor ve sizin için doğru çözümler sunmak için tüm süreçleri takip ediyoruz.

Misyonumuz

Mavi İşitme Merkezi olarak, her hastanın farklı ihtiyaçları olduğunu ve tek tip cihazlarla hizmet vermek yerine çeşitliliği en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. İşitme cihazınızdan alacağınız verimin, yaşamınızdaki çeşitlilikle doğru orantılı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle doğru kişiye doğru cihaz ilkesiyle hareket ediyor ve hastalarımızın yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz.

Her hastamızı ailemizin bir parçası olarak görüyor ve işitme cihazı kullanım sürecinizde sizinle birlikte ilerleyerek gelişen dünya koşullarına ayak uydurmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Mavi İşitme Merkezi olarak, hastalarımızın ihtiyaç duydukları seslere kavuşmaları için tecrübe, uzmanlık ve teknolojiyi bir araya getirerek hasta odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Her hastanın ihtiyacının farklı olduğunu anlıyor ve etik değerlere uygun olarak en uygun işitme cihazını önerme konusuna önem veriyoruz.